Kupować LP3879SD-1.2/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.2V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.5 V ~ 6 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-WSON (4x4) |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | LP3879SD-1.2/NOPBDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LP3879SD-1.2/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 800mA 8-WSON (4x4) |
| Opis: | IC REG LDO 1.2V 0.8A 8WSON |
| Obecny - Wyjście: | 800mA |