LP3875ET-3.3
Part Number:
LP3875ET-3.3
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 1.5A TO220-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19976 Pieces
Arkusz danych:
LP3875ET-3.3.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3875ET-3.3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 7V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.38V @ 1.5A
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-5 Formed Leads
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP3875ET-3.3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A TO-220-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 1.5A TO220-5
Obecny - Wyjście:1.5A