LP3874EMPX-2.5/NOPB
Part Number:
LP3874EMPX-2.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Arkusz danych:
LP3874EMPX-2.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3874EMPX-2.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:Up to 7V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.24V @ 800mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-5, TO-261AB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3874EMPX-2.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Opis:IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Obecny - Wyjście:800mA