LP3856ET-3.3/NOPB
Part Number:
LP3856ET-3.3/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 3A TO220-5
Arkusz danych:
LP3856ET-3.3/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3856ET-3.3/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 7V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.39V @ 3A
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-5 Formed Leads
Inne nazwy:*LP3856ET-3.3/NOPB
LP3856ET33NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3856ET-3.3/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 3A TO-220-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 3A TO220-5
Obecny - Wyjście:3A