LP2992AIM5-1.5
Part Number:
LP2992AIM5-1.5
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18510 Pieces
Arkusz danych:
LP2992AIM5-1.5.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2992AIM5-1.5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:2.2 V ~ 16 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.45V @ 250mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:LP2992AIM5-1.5TR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP2992AIM5-1.5
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 250mA SOT-23-5
Opis:IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5
Obecny - Wyjście:250mA