LP2992AILDX-3.3
Part Number:
LP2992AILDX-3.3
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.25A 6WSON
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18249 Pieces
Arkusz danych:
LP2992AILDX-3.3.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2992AILDX-3.3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.45V @ 250mA
Dostawca urządzeń Pakiet:6-WSON (2.92x3.29)
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-WDFN Exposed Pad
Inne nazwy:LP2992AILDX-3.3TR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP2992AILDX-3.3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA 6-WSON (2.92x3.29)
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.25A 6WSON
Obecny - Wyjście:250mA