LP2989ILDX-3.3
Part Number:
LP2989ILDX-3.3
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8WSON
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17243 Pieces
Arkusz danych:
LP2989ILDX-3.3.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2989ILDX-3.3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.31V @ 500mA
Dostawca urządzeń Pakiet:8-WSON (4x4)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-WDFN Exposed Pad
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:LP2989ILDX-3.3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 8-WSON (4x4)
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.5A 8WSON
Obecny - Wyjście:500mA
Obecny - Limit (Min):600mA