LP2986AIMMX-3.3/NOPB
Part Number:
LP2986AIMMX-3.3/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.2A 8VSSOP
Arkusz danych:
LP2986AIMMX-3.3/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2986AIMMX-3.3/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.18V @ 200mA
Dostawca urządzeń Pakiet:8-VSSOP
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Inne nazwy:*LP2986AIMMX-3.3/NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:LP2986AIMMX-3.3/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 8-VSSOP
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.2A 8VSSOP
Obecny - Wyjście:200mA
Obecny - Limit (Min):250mA