LNX2W472MSEG
LNX2W472MSEG
Part Number:
LNX2W472MSEG
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
1.LNX2W472MSEG.pdf2.LNX2W472MSEG.pdf3.LNX2W472MSEG.pdf
Wprowadzenie
Kupować LNX2W472MSEG z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.500" Dia (63.50mm)
Seria:LNX
tętnienia prądu:13A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:493-9162
LNX2W472MSEG-ND
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LNX2W472MSEG
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.126" (28.60mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):7.598" (193.00mm)
Rozszerzony opis:4700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Pojemność:4700µF