Kupować LNX2L822MSEK z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 550V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 3.937" Dia (100.00mm) |
| Seria: | LNX |
| tętnienia prądu: | 21.6A @ 120Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Inne nazwy: | 493-9198 LNX2L822MSEK-ND |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | LNX2L822MSEK |
| Żywotność @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 1.634" (41.50mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 8.780" (223.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 8200µF 550V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW |
| Pojemność: | 8200µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |