LNT2E681MSE
LNT2E681MSE
Part Number:
LNT2E681MSE
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 250V SCREW
Arkusz danych:
1.LNT2E681MSE.pdf2.LNT2E681MSE.pdf3.LNT2E681MSE.pdf
Wprowadzenie
Kupować LNT2E681MSE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:LNT
tętnienia prądu:1.4A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:493-9013
LNT2E681MSE-ND
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LNT2E681MSE
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.500" (12.70mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):3.268" (83.00mm)
Rozszerzony opis:680µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 250V SCREW
Pojemność:680µF