Kupować LNR1C224MSE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 16V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Seria: | LNR |
| tętnienia prądu: | 15.6A @ 120Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Inne nazwy: | 493-7726 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | LNR1C224MSE |
| Żywotność @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 0.866" (22.00mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 4.843" (123.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 220000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW |
| Pojemność: | 220000µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |