LMV7275MGX
Part Number:
LMV7275MGX
Producent:
Opis:
IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15194 Pieces
Arkusz danych:
LMV7275MGX.pdf
Wprowadzenie
Kupować LMV7275MGX z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V
Napięcie - Wejście offset (Max):4mV @ 5V
Rodzaj:General Purpose
Dostawca urządzeń Pakiet:SC-70-5
Seria:-
Opóźnienie propagacji (Max):2.1µs
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Typ wyjścia:CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość elementów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LMV7275MGX
Histereza:-
Rozszerzony opis:Comparator General Purpose CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail SC-70-5
Opis:IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Obecny - spoczynkowy (Max):14µA
Obecny - Wyjście (Typ):-
Obecny - Wejście diagonalna (Max):0.01µA @ 5V