Kupować LMK04816BISQE/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 64-WQFN (9x9) |
| Seria: | PLLatinum™ |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 3:12 |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 64-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Wydajność: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Inne nazwy: | LMK04816BISQE/NOPBDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 25 Weeks |
| Numer części producenta: | LMK04816BISQE/NOPB |
| Wkład: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Częstotliwość - Max: | 2.6GHz |
| Przegroda / Mnożnik: | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLOCK DUAL PLL 64WQFN |
| Email: | [email protected] |