Kupować LMK04133SQX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-WQFN (7x7) |
| Seria: | PLLatinum™ |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 2:6 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Wydajność: | LVCMOS, LVDS, 2VPECL, LVPECL |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 25 Weeks |
| Numer części producenta: | LMK04133SQX/NOPB |
| Wkład: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Częstotliwość - Max: | 1.08GHz |
| Przegroda / Mnożnik: | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLOCK COND W/PLL 48WQFN |
| Email: | [email protected] |