Kupować LMK01010ISQX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-WQFN (7x7) |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 1:8 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Wydajność: | LVDS |
| Inne nazwy: | LMK01010ISQX LMK01010ISQX-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LMK01010ISQX/NOPB |
| Wkład: | Clock |
| Częstotliwość - Max: | 1.6GHz |
| Rozszerzony opis: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1.6GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLK BUFFER 1:8 1.6GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |