Kupować LM48511SQX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Class D |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-WQFN (4x5) |
| Seria: | Boomer® |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | 1-Channel (Mono) |
| Inne nazwy: | LM48511SQX LM48511SQX-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia: | 6.7W x 1 @ 4 Ohm |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | LM48511SQX/NOPB |
| cechy: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Rozszerzony opis: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 24-WQFN (4x5) |
| Opis: | IC AMP AUDIO PWR 6.7W MONO 24QFN |
| Email: | [email protected] |