Kupować LM48411TL/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Class D |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-DSBGA |
| Seria: | Boomer®, PowerWise® |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 16-WFBGA, DSBGA |
| Typ wyjścia: | 2-Channel (Stereo) |
| Inne nazwy: | 296-36615-6 LM48411TL/NOPBDKR LM48411TL/NOPBDKR-ND LM48411TLDKR LM48411TLDKR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM48411TL/NOPB |
| cechy: | Depop, Differential Inputs, E²S, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Rozszerzony opis: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 16-DSBGA |
| Opis: | IC AMP AUDIO PWR 2.5W D 16DSBGA |
| Email: | [email protected] |