LM4140ACMX-2.5/NOPB
Part Number:
LM4140ACMX-2.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Arkusz danych:
LM4140ACMX-2.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM4140ACMX-2.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):2.5V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście:1.8 V ~ 5.5 V
Tolerancja:±0.1%
Współczynnik temperaturowy:3ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Seria:-
Typ referencyjny:Series
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia:Fixed
Inne nazwy:*LM4140ACMX-2.5/NOPB
temperatura robocza:0°C ~ 70°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz:-
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz:2.2µVp-p
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:LM4140ACMX-2.5/NOPB
Rozszerzony opis:Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC
Opis:IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Obecny - Dostawa:375µA
Obecny - Wyjście:8mA