Kupować LM3915N-1/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 25 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 18-DIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy: | *LM3915N-1/NOPB LM3915N1NOPB |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LM3915N-1/NOPB |
| Berło: | - |
| Rodzaj wyświetlacza: | LED, LCD, Vacuum Fluorescent (VF) |
| Cyfry lub znaki: | 10 Steps |
| Opis: | IC DRIVER DOT BAR DISPLAY 18-DIP |
| Obecny - Dostawa: | 6.1mA |
| Konfiguracja: | Dot/Bar Display |
| Email: | [email protected] |