Kupować LM3622MX-4.1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 24V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SOIC |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | *LM3622MX-4.1 |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | LM3622MX-4.1 |
| Berło: | - |
| Ochrona usterek: | - |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion 8-SOIC |
| Opis: | IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC |
| Prąd - ładowanie: | Constant |
| Prąd ładowania - Max: | - |
| Napięcie akumulatora: | 4.1V |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |