Kupować LM3492HCMHX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 4.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 65V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-HTSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3492HCMHX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 200kHz ~ 1MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 50mA ~ 250mA 20-HTSSOP |
| Ściemnianie: | - |
| Opis: | IC LED DRVR RGLTR 50MA 20HTSSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 50mA ~ 250mA |
| Aplikacje: | Backlight |
| Email: | [email protected] |