Kupować LM3447MT/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 7.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 17.5V |
| Napięcie - Wyjście: | 19V |
| Rodzaj: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Flyback |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-TSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Inne nazwy: | 296-35778-5 LM3447MT/NOPB-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3447MT/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback Triac Dimming 14-TSSOP |
| Ściemnianie: | Triac |
| Opis: | IC LED DRIVER OFFL DIM 14TSSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | - |
| Aplikacje: | Lighting |
| Email: | [email protected] |