Kupować LM3433SQ/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 3V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 5.8V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Controller |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-WQFN (4x4) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | LM3433SQ/NOPBDKR LM3433SQDKR LM3433SQDKR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3433SQ/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość: | 1MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck) PWM Dimming 24-WQFN (4x4) |
| Ściemnianie: | PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 24WQFN |
| Obecny - Wyjście / Channel: | - |
| Aplikacje: | Backlight |
| Email: | [email protected] |