Kupować LM3208TL/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-TuSMD |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WFBGA |
| Inne nazwy: | LM3208TL/NOPBTR LM3208TLNOPB LM3208TLTR LM3208TLTR-ND |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3208TL/NOPB |
| Rozszerzony opis: | - Converter, RF Power Amplifier Voltage Regulator IC 1 Output 8-TuSMD |
| Opis: | IC CONV DC/DC 650MA RF PA 8-USMD |
| Aplikacje: | Converter, RF Power Amplifier |
| Email: | [email protected] |