Kupować LM2990SX-5.0 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | -5V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Down to -26V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.6V @ 1A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-3 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Negative Fixed |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Inne nazwy: | LM2990SX-5.0DKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM2990SX-5.0 |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed Output -5V 1.8A DDPAK/TO-263-3 |
| Opis: | IC REG LDO -5V 1.8A DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 1.8A |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |