Kupować LM2715MT-ADJ/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.2 V ~ 12 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Inne nazwy: | *LM2715MT-ADJ *LM2715MT-ADJ/NOPB LM2715MT-ADJ LM2715MT-ADJ-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LM2715MT-ADJ/NOPB |
| Rozszerzony opis: | LCD Display PMIC 16-TSSOP |
| Opis: | IC MODULE PANEL TFT DISP 16TSSOP |
| Obecny - Dostawa: | 3.6mA |
| Aplikacje: | LCD Display |
| Email: | [email protected] |