Kupować LM26480SQ-AA/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| w / Inspektora: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 3: | 1 V ~ 3.5 V, 300mA |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 2: | 1 V ~ 3.3 V, 1.5A |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 1: | 0.8 V ~ 2 V, 1.5A |
| Napięcie - Dostawa: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-WQFN (4x4) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | LM26480SQ-AA/NOPBTR LM26480SQ-AATR LM26480SQ-AATR-ND LM26480SQAANOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | LM26480SQ-AA/NOPB |
| Funkcjonować: | Any Function |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 2MHz |
| Rozszerzony opis: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) 2MHz 24-WFQFN Exposed Pad |
| Opis: | IC REG QD BUCK/LINEAR 24WQFN |
| Email: | [email protected] |