Kupować LM2585S-ADJ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 1.23V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 60V |
| Napięcie - Wejście (Min): | 4V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 40V |
| topologia: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-5 |
| Seria: | SIMPLE SWITCHER® |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| Inne nazwy: | LM2585SADJ |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | LM2585S-ADJ |
| Funkcjonować: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 100kHz |
| Rozszerzony opis: | Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Opis: | IC REG MULTI CONFIG ADJ 3A TO263 |
| Obecny - Wyjście: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |