Kupować LM2577MX-15 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 15V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | - |
| Napięcie - Wejście (Min): | 3.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 40V |
| topologia: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-SOIC |
| Seria: | SIMPLE SWITCHER® |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive or Negative |
| Inne nazwy: | *LM2577MX-15 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | LM2577MX-15 |
| Funkcjonować: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 52kHz |
| Rozszerzony opis: | Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 15V 1 Output 3A (Switch) 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Opis: | IC REG MULT CONFG INV 15V 24SOIC |
| Obecny - Wyjście: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |