LM2575HVSX-15/NOPB
Part Number:
LM2575HVSX-15/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG BUCK 15V 1A TO263-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17715 Pieces
Arkusz danych:
LM2575HVSX-15/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2575HVSX-15/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):15V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):4V
Napięcie - wejściowa (maks):60V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:No
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:SIMPLE SWITCHER®
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LM2575HVSX-15/NOPB
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:52kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Opis:IC REG BUCK 15V 1A TO263-5
Obecny - Wyjście:1A