Kupować LM2467TA/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 60 V ~ 85 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220-9 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-9 Formed Leads |
| Inne nazwy: | *LM2467TA *LM2467TA/NOPB LM2467TA LM2467TA-ND |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LM2467TA/NOPB |
| Berło: | - |
| Rodzaj wyświetlacza: | CRT |
| Cyfry lub znaki: | - |
| Opis: | IC MONOLITHIC TRIPLE TO-220-9 |
| Obecny - Dostawa: | 30mA |
| Konfiguracja: | - |
| Email: | [email protected] |