Kupować LM1815MX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Sensor Interface |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-SOIC |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | Logic |
| Inne nazwy: | *LM1815MX/NOPB 296-35392-2 LM1815MX/NOPB-ND LM1815MXNOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM1815MX/NOPB |
| Berło: | - |
| Typ wejścia: | Logic |
| Opis: | IC AMP ADAPTIV VAR SENSOR 14SOIC |
| Obecny - Dostawa: | 6mA |
| Email: | [email protected] |