Kupować LM1086CSX-ADJ/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.2 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.6 V ~ 29 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 1.3V @ 1.5A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-3 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Inne nazwy: | *LM1086CSX-ADJ/NOPB LM1086CSX-ADJ/NOPB-ND LM1086CSXADJNOPB |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM1086CSX-ADJ/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.2 V ~ 15 V 1.5A DDPAK/TO-263-3 |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 1.5A DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 1.5A |
| Obecny - Limit (Min): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |