Kupować LM1085ISX-12/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 12V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Up to 18V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 1.3V @ 3A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-3 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Inne nazwy: | LM1085ISX-12 LM1085ISX-12-ND LM1085ISX-12/NOPBTR LM1085ISX-12TR LM1085ISX-12TR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | LM1085ISX-12/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 3A DDPAK/TO-263-3 |
| Opis: | IC REG LDO 12V 3A DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 3A |
| Obecny - Limit (Min): | 3.2A |
| Email: | [email protected] |