Kupować LM10502TLE/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 25-DSBGA (2.46x2.46) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 25-WFBGA, DSBGA |
| Inne nazwy: | 296-40148-6 |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM10502TLE/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Solid State Drives (SSD) PMIC 25-DSBGA (2.46x2.46) |
| Opis: | IC BUCK REG ADJ 1A 25DSBGA |
| Obecny - Dostawa: | 60µA |
| Aplikacje: | Solid State Drives (SSD) |
| Email: | [email protected] |