LLS2D391MELZ
LLS2D391MELZ
Part Number:
LLS2D391MELZ
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
1.LLS2D391MELZ.pdf2.LLS2D391MELZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLS2D391MELZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LLS
tętnienia prądu:1.73A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-2510
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:23 Weeks
Numer części producenta:LLS2D391MELZ
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.181" (30.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Pojemność:390µF