LLS1E123MELB
LLS1E123MELB
Part Number:
LLS1E123MELB
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Arkusz danych:
1.LLS1E123MELB.pdf2.LLS1E123MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLS1E123MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LLS
tętnienia prądu:3.8A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-6152
LLS1E123MELB-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:27 Weeks
Numer części producenta:LLS1E123MELB
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:12000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Pojemność:12000µF