LLG2E391MELZ30
LLG2E391MELZ30
Part Number:
LLG2E391MELZ30
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.LLG2E391MELZ30.pdf2.LLG2E391MELZ30.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLG2E391MELZ30 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LLG
tętnienia prądu:1.91A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7225
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:23 Weeks
Numer części producenta:LLG2E391MELZ30
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Pojemność:390µF