LLG2C102MELZ40
LLG2C102MELZ40
Part Number:
LLG2C102MELZ40
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Arkusz danych:
1.LLG2C102MELZ40.pdf2.LLG2C102MELZ40.pdf
Wprowadzenie
Kupować LLG2C102MELZ40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LLG
tętnienia prądu:3A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7200
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:23 Weeks
Numer części producenta:LLG2C102MELZ40
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Pojemność:1000µF