LKX2G101MESY35
LKX2G101MESY35
Part Number:
LKX2G101MESY35
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
LKX2G101MESY35.pdf
Wprowadzenie
Kupować LKX2G101MESY35 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.787" Dia (20.00mm)
Seria:LKX
tętnienia prądu:680mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-14387
LKX2G101MESY35-ND
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LKX2G101MESY35
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Pojemność:100µF