Kupować LJ600303PR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Seria: | LJ |
| Inne nazwy: | LJ60030-3PR |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LJ600303PR |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class J |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |