Kupować LH602003C z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Box Lug |
| Seria: | LH |
| Inne nazwy: | LH60200-3C |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LH602003C |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 2.094" Dia x 9.626" L (53.2mm x 244.5mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | NLS, RLS |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 200A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Opis: | FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS |
| Aktualna ocena: | 200A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |