LGU2G471MELB
LGU2G471MELB
Part Number:
LGU2G471MELB
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU2G471MELB.pdf2.LGU2G471MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU2G471MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:1.9A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-2809
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:27 Weeks
Numer części producenta:LGU2G471MELB
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.969" (50.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Pojemność:470µF