LGU2D821MELB
LGU2D821MELB
Part Number:
LGU2D821MELB
Opis:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU2D821MELB.pdf2.LGU2D821MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU2D821MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:2.04A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-2708
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:27 Weeks
Numer części producenta:LGU2D821MELB
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.181" (30.00mm)
Rozszerzony opis:820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Pojemność:820µF