LGN2H151MELZ50
LGN2H151MELZ50
Part Number:
LGN2H151MELZ50
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Arkusz danych:
1.LGN2H151MELZ50.pdf2.LGN2H151MELZ50.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGN2H151MELZ50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LGN
tętnienia prądu:750mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-4350
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:23 Weeks
Numer części producenta:LGN2H151MELZ50
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Pojemność:150µF