LGL2G471MELA45
LGL2G471MELA45
Part Number:
LGL2G471MELA45
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
1.LGL2G471MELA45.pdf2.LGL2G471MELA45.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGL2G471MELA45 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LGL
tętnienia prądu:1.5A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7499
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LGL2G471MELA45
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.850" (47.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Pojemność:470µF