LGJ2G560MELA
Part Number:
LGJ2G560MELA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
1.LGJ2G560MELA.pdf2.LGJ2G560MELA.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGJ2G560MELA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LGJ
tętnienia prądu:400mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:LGJ2G560MELA
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:56µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Pojemność:56µF