Kupować LFT600302S z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Seria: | LFT |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | LFT600302S |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class T |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |