Kupować LFR252003C z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 250V |
|---|---|
| Termination Style: | Box Lug |
| Seria: | LFR |
| Inne nazwy: | LFR25200-3C |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | LFR252003C |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class R |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 200A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE BLOCK CART 250V 200A DIN |
| Aktualna ocena: | 200A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |