LFR252003C
Part Number:
LFR252003C
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE BLOCK CART 250V 200A DIN
Arkusz danych:
LFR252003C.pdf
Wprowadzenie
Kupować LFR252003C z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie:250V
Termination Style:Box Lug
Seria:LFR
Inne nazwy:LFR25200-3C
Orientacja:-
Liczba obwodów:3
Rodzaj mocowania:DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:LFR252003C
Typ bezpiecznika:Block
Typ bezpiecznika:Cartridge
Rozmiar bezpiecznika:1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm)
Do użytku z / Podobne produkty:Class R
Rozszerzony opis:Fuse Block 200A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Opis:FUSE BLOCK CART 250V 200A DIN
Aktualna ocena:200A